so 27. 4. 2024 16:30 @ N. Město na M., AGADOS Krajský přebor mužů, 21. kolo

Béčko vyšlo opět bodově na prázdno

Béčko se jak bodově, tak herně trápí a nestačilo ani na Sapeli, které si z Nového Města odváží plný počet bodů.

Hosté po půli vedli

Už v 10. minutě poslal do vedení hostující tým po centru Jiřího Mužíka Tomáš Vařejka - 0:1. Ve 29. minutě stejný hráč zvýšil na 2:0, když využil hrubku v obraně domácích. Další velké šance si vytvořili Filip Bačkovský a Mužík, ale ty zůstaly nevyužity. Domácí na druhé straně také zahrozili, ale jejich tutovka z malého vápna mířila nad bránu Marka Čejky.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase hosté přestali být aktivní a Vrchovina začala hrozit. Do hry se vložil i hlavní rozhodčí, když neodpískal faul na hostujícího hráče a hned poté nařídil penaltu pro domácí, kterou Veselý zahodil střelou do tyče. Další moment nastal v 64. minutě, kdy Dvořáček u lajny skluzem fauloval domácího záložníka a následně byl poslán na zem domácím hráčem. Hlavní rozhodčí měl v ruce připravenou žlutou kartu, ale po intervenci svých kolegů na lajně své rozhodnutí změnil a oba hráče vyloučil. Vrchovina se do konce zápasu snažila o snížení, ale obrana Sapeláků pracovala spolehlivě, a tak si z Nového Města odváží všechny tři body.

Vrchovina B  0:2  Sapeli Polná

Branky: 10. T. Vařejka , 29. T. Vařejka

SFK Nové Město na Moravě B | M. Sáblík - A. Boušek (46. F. Jelínek), T. Dobrovolný, V. Dobrovolný, F. Horníček (46. L. Slavíček) , Š. Peňáz, V. Veselý (87. J. Mička), R. Blažíček, P. Blažíček, A. Homolka (72. R. Červenka) , J. Chytrý (23. M. Kutra)

TJ Sapeli Polná | M. Čejka, J. Urbánek, J. Mužík, M. Šimek, T. Vařejka (91. J. Babínek ), M. Brabec, F. Dvořáček, F. Bačkovský, J. Vácha (79. J. Flekal), P. Kozojed (33. A. Hojsák), O. Vícha

ŽK: 86. V. Veselý - 65. F. Bačkovský .