Související zápasy

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě

Benjamínci Vrchoviny měli na lepší výsledky

VelMez/NMNM - K prvním jarním mistrovským duelům vyrazila mladší přípravka v sobotním dopoledni do Velkého Meziříčí. Vedle domácího souboru narazili naši mladíčci ještě na silný Havlíčkův Brod.

V prvním utkání jsme poměřili síly s Velkým Meziříčím. Snad v tom roli trošku sehrál z rána vlhčí terén, ale první poločas byl z naší strany tristní. Spousta chyb v rozehrávce, špatné přebírání hráčů soupeře, k tomu slabá koncovka. Není tak divu, že po úvodní dvacetiminutovce svítilo na pomyslné světelné tabuli skóre 0:10 z našeho pohledu. Od začátku druhého dějství ovšem nabrala naše hra úplně jiné obrátky. Najednou kluci zjistili, že nejsou o nic horší než soupeř, daleko méně kazili, šancí jsme si vytvořili snad více než Meziříčí. Ale ta koncovka... Prohra 1:11 samozřejmě mrzí, ale výkon z druhé půle byl příslibem. Ten se podařilo naplnit v utkání proti Havlíčkovu Brodu. K vidění byla naprosto vyrovnaná podívaná, soupeři jsme se dokázali vyrovnat prakticky ve všech herních činnostech. Výkon to samozřejmě nebyl bez chyb, hlavně okamžitá reakce na vývoj na hřišti nám občas dělala velké problémy. Neustále jsme se ale ve skóre drželi na dostřel a tři minuty před koncem bylo vyrovnáno 8:8. Ono pomyslné štěstíčko se při závěrečných šancích na obou stranách přiklonilo na stranu Brodu. Soupeři jsme to alespoň vrátili v následném zahrávání penalt.