Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Bystřice nad PernštejnemSFK
1:1
so 20. 4. 2024 16:00 @ Bystřice n.P.-tráva, AGADOS Krajský přebor mužů, 20. kolo

Derby v Bystřici skončilo nerozhodně

V dalším okresním derby s Bystřicí náš B tým v samém závěru vybojoval po trefě Chodila alespoň cenný bod za remízu.

V první půli branka nepadla

I když rezerva vstoupila do utkání dobře, vytvořila si herní převahu a pár slibných šancí, které se jim nepodařilo proměnit. Tak v prvním poločase zápasu toho hrstka diváků v deštivém počasí moc neviděla. Oba týmy cítily důležitost zápasu a bojovalo se především ve středu pole. V prvním dějství tak branka nepadla a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

B tým v závěru srovnal

Po pauze se herní projev domácího celku zlepšil a v 66. minutě se dostal i do vedení. Hosté nejprve přežili Prášilovu tutovku a poté se kopal rohový kop. Adam Feifer poslal míč na hranici malého vápna, kde si odražený míč našel Marek Svoboda a napodobil svůj kousek z minulého kola - 1:0. Nervózní hosté se nakonec dočkali vyrovnání. V 89. minutě se k míči dostal Červenka, udržel jej pro Chodila a sedmnáctiletý střídající hráč po devíti minutách na hřišti parádní ránou z hranice vekého vápna nedal Pečinkovi šanci - 1:1. Body se tak nakonec dělily.

SK Bystřice nad Pernštejnem 1:1 (0:0) SFK Nové Město na Moravě B

Branky: 89. J. Chodil

SK Bystřice nad Pernštejnem  | F. Pečinka - M. Straka (80. V. Čech), Š. Buršík, J. Čermák, M. Svoboda, M. Prášil, M. Žila (46. A. Feifer), Z. Sklenář, M. Hofmann, J. Holý, M. Svoboda (46. M. Šponar)

SFK Nové Město na Moravě B | M. Sáblík - T. Dobrovolný, F. Jelínek (75. R. Červenka), V. Dobrovolný, M. Šmída, V. Veselý, R. Blažíček, P. Blažíček, M. Dvořák (46. F. Horníček), A. Homolka (80. J. Chodil), J. Chytrý

ŽK: 37. M. Svoboda , 57. M. Šponar - 70. V. Dobrovolný.