64_20240516_200749.jpg

Druhé náborové kolo mělo úspěch!

NMNM - Dne 16. 5. se na fotbalovém hřišti v NMNM uskutečnilo druhé kolo jarních náborů. A s hrdostí musíme říct, že máme 17 nových Vrchoviňáků/Vrchoviňaček!

V mírně podmračeném podnebí se na hřiště trousily děti nejen starších ročníků (starší přípravka ještě měla dohrávku mistrovského zápasu a tak obsadila 1/4 hřiště) a děti, které již nosí naše klubová trička a oblečení, ale také řada dětí nových, které přišly na hřiště poprvé nebo po nějaké delší odmlce. Postupně byly zařazeny do jednotlivých kategorií a seznámili se se svými trenéry. Nejvíc napilno měla trojice trenérů Mička, Jelínek a Šimková, kteří v kategorii školičky přivítali dokonce 11 nových tváří! Je moc milé, že to nebyli jen kluci ,ale také dvě holčičky! Většina dětí se hned zapojila do společného "rojení" a tak jim jistě hodinka na tréninku utekla jak voda. S rodiči jsme navázali kontakt, víme o sobě, a tak se těšíme, že dětí v této kategorii bude přibývat a budou mít radost nejen z pohybu, ale také z fotbalu jako skvělé hry. Všem nově příchozím přejeme, ať se jim u nás líbí a najdou zde dobré kamarády a trenéry a podnětné prostředí pro jejich rozvoj. No a pro ty co to nestihli stále platí že fotbal v Novém Městě na Moravě je pro ně stále otevřen a mohou přijít kterékoli úterý nebo čtvrtek v 16:30 na hřiště a zapojit se.

Trenér Jirka Janeček (šéftrenér klubové mládeže) se na Vás bude těšit. No a kdyby bylo něco nejasné, a chtěli byste se na něco zeptat, tak mu neváhejte zavolat v rozumnou denní dobu na telefon 734 760 683.

Fotbalu zdar přeje!

Václav Peňáz
předseda klubu