so 25. 5. 2024 16:30 @ N. Město na M., AGADOS Krajský přebor mužů, 25. kolo

Rezerva doma uhrála důležité body

Domácí potřebovali tři body a také si pro ně pohodově došli.

Domácí po půli vedli

Už od počátku zápasu domácí více drželi balón na svých kopačkách, ale jejich útočné snažení naráželo na pacovský obranný val. To se zlomilo ve 30. minutě, kde se po autu domácích dostal k balónu Pulkrábek a otevřel gólový účet - 1:0. Do poločasové přestávky hostující brankář kapitulovat ještě dvakrát a do kabin tak Pacov odcházel za nelichotivého stavu 3:0 pro domácí.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém poločase domácí pokračovali v trestání chyb obrany hostů a brankář Matouš Kubů tak musel ještě čtyřikrát lovit balón ze své sítě. Pacov tak v Novém Městě utrpěl ostudnou porážku 7:0.

zdroj: fotbalunas.cz

SFK Nové Město na Moravě B 7:0 (3:0) TJ Slavoj Pacov

Branky | 30. M. Pulkrábek , 37. J. Novotný , 45. M. Pulkrábek , 55. M. Šmída , 60. M. Jícha , 73. M. Šmída , 87. M. Šmída

SFK Nové Město na Moravě B | M. Sáblík - J. Novotný (46. M. Jícha) A. Boušek (46. P. Sytař) M. Pulkrábek (46. D. Bača) M. Šmída, L. Slavíček (72. J. Šandera) V. Veselý, R. Blažíček (61. R. Červenka) P. Blažíček, F. Jelínek, J. Chytrý

TJ Slavoj Pacov | M. Kubů - L. Šlechta, L. Říha (38. M. Holejšovský) , T. Jeřábek, R. Vítamvás, M. Kostroun, D. Michálek, T. Mauer, T. Kabíček (78. J. Přibyl) P. Plášil, J. Pražák (69. L. Kubů)

ŽK: 87. V. Veselý - 79. T. Jeřábek .