TasoviceSFK
3:2(1:1)
ne 28. 4. 2024 16:00 @ tráva, MSD-D, 23. kolo

Z Tasovic jsme body nedovezli

Tasovice - Nedělní odpoledne přineslo krásné počasí k tomu velice slušný trávník. Ten ovšem "pošlapali" pouze domácí neboť ukázali Vrchovině jak se hraje o záchranu.

Podzimní zápas skončil jednoznačně 6:1 pro nás. Ovšem teď na jaře jsme nastoupili úplně proti jinému týmu. Pevná, tvrdá a velice agresivní obrana, k tomu domácí tým přidal rychlé a přesné brejky. Koktejl se kterým jsme si nedokázali poradit. Prvních 20 minut jsme byli lepším týmem vytvořili jsme si pár šancí, kdy tu největší neproměnil Boušek. Ten se objevil s míčem na malém vápně, ovšem napálil přesně stojícího domácího gólmana. Postupem času se domácí začali dostávat do zápasu po našich nepřesnostech. První vážnější situaci vyřešilo břevno, které z velkého vápna napálil Lapeš. Ve 37. jsme zahrávali dlouhý aut a po skrumáži se Sytař objevil sám před prázdnou brankou, 0:1. Vedení do kabin jsme si ovšem neodnesli, po nedůrazu ve středu hřiště se Lapeš odpoutal na velké vápno, nachystal si zpětnou přihrávku ke střele a nedal Šmídovi šanci, 1:1. Takový stav na tabuli svítil při odchodu do kabin.
Ve 48. minutě se domácí dostali do vedení, které už nepustili. Šmída vyrazil střelu z velkého vápna pouze před sebe a Cihlář bez větších problémů dorážel do prázdné branky, 2:1. V 65. minutě přišel rozhodující moment, když se Pacula po zpětné hlavičce ze standardky dostal před Šmídu sám a s proměněním nabídnuté šance, nikým nehlídaný, neměl problém s klidem zakončit, 3:1. Naší jedinou odpovědí bylo snížení Jíchou v 72. minutě na 3:2. Poté domácí jen bránili a nás k ničemu pořádnému nepustili. Rozdíl mezi nasazením, chutí a agresivitou byl markantní a body po zásluze zůstaly doma.

Tasovice 3:2 (1:1) SFK