partneři

PAMA a.s.

PAMA a.s. je rodinná česká firma se sídlem v Ostrově nad Oslavou v centru Vysočiny. Byla založena v roce 1993 jako obchodní organizace specializující se na prosvětlovací sklolaminátové a polykarbonátové desky, profily a systémy.

19_20240229_111336.png
Navštívit web partnera

Výrazným milníkem v historii naší společnosti byl přechod z ryze obchodní organizace na realizační společnost. Vedle zkušeného týmu obchodně technických zástupců nabízíme pokládku týmem odborně školených montážníků. Vlastní zámečnická a klempířská výroba, vlastní manipulační technika a vlastní skladová zásoba nám dává velkou pružnost a samostatnost při kompletaci montáží. Svěřené projekty řídíme profesionálně, kvalitně a rychle.

Součástí naší nabídky je provoz eshopu zaměřeného na prodej střešních materiálů pro kutily. Tým osmdesáti lidí ročně odbaví stovky malých zakázek a realizací, které dělají radost na mnoha českých zahradách.

Tentýž tým má i mnohaleté zkušenosti s řízením velkých a dlouhodobých zakázek v řádech milionů. Ročně dlouhodobě realizujeme zakázky v hodnotě přes 200mil Kč. Ročně namontujeme přes 400tis m2 střešních krytin, obvodových plášťů, podhledů a příček pomocí milionů šroubků. Ročně vyrobíme a namontujeme stovky kilometrů klempířských a zámečnických prvků.

Zpět na partnery