Hlavní partneři

R.T. kování a.s.

Firma R.T. kování a.s., výhradní prodejní zástupce německé firmy Roto Frank pro ČR, působí na českém trhu od roku 1992.

5_20240229_102005.png
Navštívit web partnera

Jsme komplexním hráčem, disponujícím dvěma zásobovacími areály o celkové skladové ploše 6 700 m2. Vedle programu modulárních systémů stavebního kování a příslušenství firmy Roto nabízíme i ucelený sortiment doplňků určených pro výrobu a montáž oken a dveří. Mezi naše odběratele patří jak velké, tak i střední a malé firmy, kterým garantujeme osobní přístup a poradenství. K našim dodavatelům v oblasti sortimentu doplňků se pak řadí nejen renomované nadnárodní koncerny, ale i střední a malé podniky, které se specializují na úzký sortiment produktů s vysokou přidanou hodnotou. Z letitých vztahů s našimi dodavateli, založenými na vzájemné důvěře, partnerství, kvalitě a vysoké užitné hodnotě výrobků, tak můžete profitovat i Vy.

S námi dokážete lépe čelit budoucím výzvám souvisejícím s narůstajícími požadavky na hospodárnost výroby a také komfort, bezpečnost a design Vámi vyráběných stavebních výplní.

Vše z jedné ruky včetně dalšího z výjimečných systémů stavebního kování německé firmy Roto Frank, dlouhodobého lídra v tomto segmentu, a sice systému otvíravě sklopného kování Roto NX, se kterým docílíte nejen efektivnější výroby, ale i atraktivnějšího vzhledu Vašich oken.

Zpět na partnery